O nás

Jak vzniklo ADRY

ADRY je česká značka originálního dětského oblečení.

Motto: Když ještě nemáte děti, řešíte často „co na sebe“. Když děti máte, už to tolik neřešíte...;-)

Milí zákazníci, stejně jako mnoho jiných maminek, i já jsem zaznamenala ve svém životě tento fenomén. A tak jsem jednoho dne místo toho, abych postávala nad svým šatníkem, začala přemýšlet, jak vylepšit životní komfort svým dětem.

Od prvního nápadu uběhly téměř dva roky, než spatřily světlo světa první polo softshellové soupravy. V tom, abych mohla uskutečnit svůj sen mi moc pomohla moje kamarádka Alice Klouzková, módní designérka tělem i duší. Časem jsme přibraly do týmu šikovné švadlenky a vytvořily jsme značku českého dětského oblečení „ADRY“. Nabídku oblečení jsme postupně rozšířily o dětské softshellové bundy, softshellové kalhoty, tepláky, mikiny, zimní čepičky s kšiltem a dívčí šatičky a dětská pyžama. Cílem je, aby naše oblečení bylo nejen hezké, ale také praktické a proto je většina našich oblečků "rostoucí". Sama mám tři děti, takže vím, jak se hodí, když kvalitní oblečení pro děti, do kterého investujete, vydrží i na toho nejmladšího.

Zákládáme si na promyšleném konceptu oblečení, kvalitních materiálech a ušití. Nemůžeme být nejlevnější, ale zaručujeme Vám, že v našem oblečení budou Vaše děti nepřehlédnutelné.

Tyto webové stránky vznikly také díky finanční pomoci Společnosti IMPAKT, kde jsem se setkala s mnoha milými a zajímavými lidmi, kteří mi byli a jsou velkou inspirací. Krásný design a technická realizace těchto stránek jsou výsledkem práce designéra Milana Choboly a šikovného programátora Davida Krmely. A mnoho dalších, neméně významných šikovných lidí, kteří se podílejí na vzniku našeho oblečení najdete v sekci "Spolupracujeme".

V současnosti se naše rostoucí oblečení šije v několika dílnách jihočeského regionu. Materiály nakupujeme v Čechách. Jsem moc ráda a velmi si vážím toho, že mohu dávat práci českým švadlenkám a výrobcům.

 

Zdraví Vás a krásné dny přeje

Adriena Dryáková @ ADRY

Vážení zákazníci, prosím, nezapomeňte svoje děti přeměřit a porovnat s našimi rozměry. S výběrem velikosti Vám ráda poradím.

Materiály, které používáme pro naše oblečení jsou všechny atestovány a vyhovují požadavkům vyhlášky MZ č. 84/2001 Sb. o hygien. požadavcích na výrobky a hračky pro děti do 3 let.

 
nebo Facebook prihlášení
×