Dětské softshellové kalhoty - rostoucí

Softshellové rostoucí kalhoty

Polo softshellové rostoucí kalhoty

Softshellové rostoucí kalhoty

Softshell je funkční materiál. Je voděodolný, a jen tak snadno neprofoukne. Podle jeho vlastností se rozlišuje několik druhů softshellu. Ze softshellu Vám nabízíme nyní kalhoty i bundy. Pro výrobu používáme softshell, který je zateplený z rubové strany vrstvou fleecu. Softshelllové rostoucí kalhoty pro děti šijeme ve variantě chlapecké, tak dívčí. Aktuálně nabízíme kombinujeme tmavěmodrý, tyrkysový a cyklámenový softshell. Dětské sosftshellové kalhoty celé tmavěmodré se liší barvou regulačních knoflíků.

Vše - kalhoty i bundy jsou rostoucí. Délku anebo šířku upravíte jenoduše podle Vašich potřeb a aktuálních mír Vašeho dítěte.

Polo softshellové rostoucí kalhoty

Nabízíme Vám unikátní polo-softshellový komplet ze softshellu a počesané bavlny. Místa vystavená zvýšenému oděru a námaze při dětské hře (kolena, zadek, rukáv, ramena) jsou z voděodolného softshellu, ostatní části jsou z hebké a prodyšné bavlny.

Na této soupravě oceníte perfektní zpracování, kvalitní materiál a vychytaný střih. Dítě se v ní nebude tolik potit, což ocení zejména maminky malých dětí. Oděv využijete během jara, léta a podzimu.
nebo Facebook prihlášení
×