Dětské softshellové kalhoty - rostoucí

Softshellové rostoucí kalhoty

Polo softshellové rostoucí kalhoty

Softshellové rostoucí kalhoty

Softshell je funkční materiál. Je voděodolný, a jen tak snadno neprofoukne. Podle jeho vlastností se rozlišuje několik druhů softshellu. Ze softshellu Vám nabízíme nyní kalhoty i bundy. Pro výrobu používáme softshell, který je zateplený z rubové strany vrstvou mikrofleecu. Jeho izolační vlastnosti oceníte i v létě, a to například tehdy, dáte-li je dítěti na sebe na horách a zaskočí Vás nepříznivé počasí. Ostatní druhy softshellu totiž tolik nezahřejí. Vyhnete se tak mnoha nastuzením...

Softshelllové rostoucí kalhoty pro děti šijeme ve variantě chlapecké, tak dívčí. Aktuálně nabízíme kombinujeme tmavěmodrý, tyrkysový a cyklámenový softshell. Dětské sosftshellové kalhoty celé tmavěmodré se liší barvou regulačních knoflíků.

Vše - kalhoty i bundy jsou rostoucí. Délku anebo šířku upravíte jenoduše podle Vašich potřeb a aktuálních mír Vašeho dítěte.

Polo softshellové rostoucí kalhoty

Nabízíme Vám unikátní polo-softshellový komplet ze softshellu a počesané bavlny.

Místa vystavená zvýšenému oděru a námaze při dětské hře (kolena, zadek, rukáv, ramena) jsou z voděodolného softshellu, ostatní části jsou z hebké a prodyšné bavlny.

Na této soupravě oceníte perfektní zpracování, kvalitní materiál a vychytaný střih. Dítě se v ní nebude tolik potit, což ocení zejména maminky malých dětí. Bavlna je totiž oproti softshellu prodyšnější. Oděv využijete během jara, léta a podzimu. Oblékejte své děti chytře!
nebo Facebook prihlášení
×